Vážení zákazníci, námi nabízené zboží zde na e-shopu, Vám bude doručeno dle stavu v skladu a to v termínu 3-5 dnů. Pokud si při objednávce označíte osobní odběr, přijde Vám oznámení o termínu možného osobního vyzvednutí v kamenné prodejně. Zákazníkům, kteří se dostaví bez objednávky na zboží uvedené v nabídce našeho e-shopu, nemůžeme garantovat odběr zboží, které spadá pod systém e-shopu. Děkujeme Vám za pochopení.

Block InLine 80 g

Kód: 1963
Neohodnoceno
Značka: ECO Sinkers
49 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma ECO D&M s.r.o., specializující se na výrobu certifikovaných, ekologických, železo-betonových zátěží pro sportovní a rekreační rybolov, Vám představuje nový produkt z In Line řady Eco Line, typ Eco Sinkers BLOCK.

- průběžná železo-betonová zátěž BLOCK vychází z osvědčeného tvaru pro spolehlivé udržení na členitém reliéfu dna, na hranách nebo v silném proudu
- průběžná betonka BLOCK je nejuniverzálnější typ pro nahazování i vyvážení na stojaté i tekoucí vodě. Tento tvar je oblíbený také pro používání s PVA sáčky
- BLOCK má výborně umístěné těžiště, a proto tento typ dokáže velmi efektivně přenést při záběru celou váhu betonky na hrot háčku a tím zajistí jeho hlubší a účinnější zapíchnutí
- plochý tvar umožňuje lepší rozložení hmotnosti, čímž se snižuje zapadávání zátěže do bahna a měkkého dna. Zároveň optimální rozložení hmotnosti a správné umístění těžiště umožňují rovnoměrné klesání ve vodním sloupci bez nežádoucí rotace a zamotávání návazce, a to i při klesání ve velkých hloubkách
- nasákavost materiálu umožňuje naboostrovat nebo nadipovat samotnou zátěž, a tak dopravit více atraktivního aroma na krmné místo. Pórovitost a drsnější povrch zase umožňuje výbornou přilnavost při obalení zátěže obalovací pastou, její spolehlivé udržení na zátěži i při silovém nahazování. Oba způsoby podstatně zvyšují atraktivitu vašeho lovného místa.

Všechny zátěže ECO Sinkers jsou certifikovány a vyrobeny ze speciální 7 složkové železobetonové směsi, která je netoxická, eco friendly a splňuje moderní environmentální předpisy.
Při kontaktu s vodou nejsou škodlivé pro lidi, zvířata, jiné živočichy a organismy.

Nasákavost
Zátěže ECO Sinkers jsou navrženy tak, aby po nasáknutí vody, dipu, boostru nebo jiné tekutiny nepřesáhly svoji hmotnost podle označení na zátěži.

Objemové vlastnosti
Železo betonové zátěže ECO Sinkers mají vyšší objem hmotnosti na cm3 než jiné konkurenční alternativy klasických olověných zátěží, takže jsou menší a dobře uzpůsobené pro využití v různých podmínkách.

Technické údaje:
- první typ firmy ECO D&M z řady Eco Line – průběžná In Line zátěž
- univerzální typ pro nahazování nebo vyvážení
- oblíbený pro používání s PVA sáčky
- těžiště pro lepší a kvalitnější zapíchnutí hrotu háčku
- magnetické
- nasákavé
- nezapadá do bahna
- vyvážené těžiště
- Certifikována/eco friendly

Doplňkové parametry

Kategorie: ECO Sinkers
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: