Vážení zákazníci, námi nabízené zboží zde na e-shopu, Vám bude doručeno dle stavu v skladu a to v termínu 3-5 dnů. Pokud si při objednávce označíte osobní odběr, přijde Vám oznámení o termínu možného osobního vyzvednutí v kamenné prodejně. Zákazníkům, kteří se dostaví bez objednávky na zboží uvedené v nabídce našeho e-shopu, nemůžeme garantovat odběr zboží, které spadá pod systém e-shopu. Děkujeme Vám za pochopení.

Garda Hrazda Master Buzz Bars 3 rod 2 ks

Kód: 655
Neohodnoceno
Značka: Garda
599 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrazda se dodávají v páru, s tím že přední je o pár centimetrů širší než zadní, aby se pruty přirozeně rozbíhaly do stran od sebe.

Odlehčené, ale přitom velmi pevné hrazdy Garda na  pruty v elegantním černém provedení. Spodní dvě šroubení s integrovaným dotahovacím těsněním mají rozteč přizpůsobenou na stojany Garda, ale dají se samozřejmě našroubovat i do dvou samostatných vidliček. Tím je zamezeno jakémukoli protáčení. Rozteč vrchních závitů na hlásiče či rohatinky je dostatečně široká, aby se na ni vešly vedle sebe i velké navijáky. Hrazdy jsou vyrobeny ze speciální slitiny, která je velmi lehká, zároveň však velmi pevná, nijak se neprohýbá.

 

Délka hrazd : Na 3 pruty 38/44 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: