Radek Steinsdörfer

Ahoj, jmenuju se Radek Steinsdörfer, je mi 18 let a jsem kaprař. Rybařím od 5 let, ale posledních 6 let se věnuji pouze kaprařině. Nástrahy používám výhradně od firmy Jetfish. Mojí oblíbenou nástrahou je boilie Bioenzym fish. Můj oblíbeny návazec se skládá z potahované šňurky Black Mystic, háčku Centurion velikosti 6, rovnátka MouthSnagger Shorty a bročku s váhou okolo 1 gramu.

Pavel Mach

Oblíbený revír:
Samozřejmě řeka Labe, která protéká nedaleko mého bydliště, spoustu mě toho naučila a stále učí. Dále jsou to převážně rozmanité a velké vodní plochy. Nicméně poslední dobou mě lákají také menší zapomenuté revíry, které ovšem umí překvapit. Rybařinu si zkrátka dokážu užít na každém tipu vody a o tom to celé je.
 
Rybolovné techniky:
Vlajkovou lodí je v mém podání stále kaprařina a vše sní spojené. V chladnějších měsících a hlavně ke konci roku je to těžká přívlač a čím dál více začínám svou pozornost směřovat také k sumcařině.
 
(No kill, catch and release)

David Hynek

21 let, student
Oblíbená voda: Vinduška
Oblíbená technika: lov sumců a přívlač
Největší ryba: Sumec 160 cm

Michal Běloch

Ahoj, jmenuji se Michal Běloch a již od útlého věku se věnuji rybaření. K rybaření mě přivedl dědeček, který měl zahradu u rybníka nedaleko mého bydliště. A tehdy to začalo. Cesta, která mě pohltila a pomohla mi v některých těžších životních situací, kdy jsem se měl vždy kam vracet. Z koníčku se stal životní styl. Cíle se měnily, ale cesta zůstávala stejná. Prošel jsem si veškerými rybolovnými technikami, ale především se věnuji přívlači a kaprařině. Nejraději lovím na řece Labi, ale nepohrdám ani menšími vodami v mém okolí severních Čech. Co se týče lovu kaprů, tak má oblíbená montáž se skládá ze šňůrky Strip-X 25lb, háčků Centurion vel. 4 a rovnátka Mouthsnagger Shorty.  Jako nástraha mi pod háčkem nesmí chybět jedna criticky vyvážená kulička Devill krillu.

Pavel Fölkl

Ahoj, jmenuji se Pavel Fölkl, je mi 33 let a rybařině se věnuji od dětství. Ať je to rybaření ve volném čase nebo formou závodu. Převážně mé vycházky směřují na řeku Labe, kterou jsem si zamiloval. Věnuji se kaprařině a lovu formou chyt a pusť. Myslím si, že by rybáři měli mít vetší respekt k přírodě a chovat se k sobě ohleduplně.