Vážení zákazníci, námi nabízené zboží zde na e-shopu, Vám bude doručeno dle stavu v skladu a to v termínu 3-5 dnů. Pokud si při objednávce označíte osobní odběr, přijde Vám oznámení o termínu možného osobního vyzvednutí v kamenné prodejně. Zákazníkům, kteří se dostaví bez objednávky na zboží uvedené v nabídce našeho e-shopu, nemůžeme garantovat odběr zboží, které spadá pod systém e-shopu. Děkujeme Vám za pochopení.

Rodpod Delphin BRONX Stalx QUEEN

Kód: 625
Neohodnoceno
Značka: Delphin
1 499 Kč
Na dotaz (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na základě úspěchu našeho dobře známého rodpodu BRONX 2G jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o BRONX 2G Stalx QUEEN, který si zachovává všechny charakteristické designové prvky a vlastnosti a přitom nabízí kompaktnější rozměry přizpůsobené stále populárnějšímu minimalistickému stalkovému stylu, který umožňuje lov na obtížně dostupných místech.

Při navrhování jsme neskončili jen při redukci rozměrů, ale rozšířili jsme také barevné provedení tohoto modelu, kterým rozšiřujeme sérii pro něžné pohlaví QUEEN. Rodpod Delphin BRONX 2G STALX QUEEN v provedení v růžové barvě poskytuje kvalitu zpracování a použitých materiálů výrazně převyšující běžně dostupné rodpody z dané cenové kategorie. Rodpod se vyznačuje zejména nízkou hmotností, vysokou stabilitou a kompaktností. Rodpod má výrazně zesílené upínání hrazd včetně zesílení celého klipového mechanismu. Taková vylepšení výrazně zvyšují životnost systému a zjednodušují jeho nastavování. Pozornému oku určitě neujde, že celý mechanismus se nese v designu ploutve našeho loga. Díky unikátnímu systému skládání se jednoduše vejde do malého textilního pouzdra, a tím zabírá jen minimum místa ve vaší rybářské výbavě. Samotné pouzdro je součástí základního balení.

Nosné části rodpodu jsou vyrobeny z hliníkových profilů, které jsou spojeny pomocí spojek z odolného ABS plastu. Materiály rodpodu byly zvoleny s důrazem na nízkou hmotnost a životnost a zároveň na přijatelnou cenu. V případě poškození nebo ztráty nohy rodpodu je lze nahradit univerzálními vidličkami SimpleSTICK.

Technické parametry:
Počet prutů: 2
Nastavení výšky stojanu: 20-48cm
Nastavení délky stojanu: 60-85cm
Šířka hrazd: 25cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportní rozměry: 62x16x8cm
Hmotnost: 1280g
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: